Prijzenpot verloting

Tijdens het Apeldoorn Open op zondag 16 juni verkopen onze jeugdleden weer lootjes. Hiermee verdienen we een extra zakcentje voor bijvoorbeeld een leuke activiteit. 

Om de prijzenpot te vullen vragen we jullie hulp, want om nu zelf allerlei cadeautjes te kopen, dat schiet niet op. Iedereen heeft ongetwijfeld thuis spullen staan die je ooit hebt gekocht of gekregen maar nog nooit hebt gebruikt. We zijn op zoek naar goede en bruikbare spullen die via de verloting een nieuwe eigenaar vinden.

Er valt genoeg te verzinnen: badhanddoeken, boeken, pennensets, kaarsenstandaards, vogelhuisjes, DVD’s, CD’s …

Heb je prijzen voor de pot, neem ze dan mee op vrijdagavond, dinsdagmiddag of woensdagmiddag. Je kunt ze afgeven bij Jan, Wilma of Roy.  Meer weten? Stuur een mail naar junioren.badminton@wsv-apeldoorn.nl.

Mede namens onze jeugd bedankt voor jullie bijdrage. En… niet vergeten om straks lootjes te kopen.