Wijziging speeltijden

Met ingang van 1 juli a.s. wijzigen de speeltijden. In deze nieuwe indeling zijn onze wensen meegenomen. De belangrijkste was een gezamenlijk trainingsmoment voor alle seniorenteams, m.a.w. district, ARC en reserves. Ook komt met de nieuwe indeling ruimte voor extra speelgelegenheid.

Op de maandag is er voor ieder seniorlid gelegenheid tot vrijspelen van 19:30 tot 21:30 uur. Hiervoor zijn 3 banen beschikbaar (blok B, baan 4 t/m 6)

Op woensdag beginnen we met de training voor de jeugd. We starten een kwartier eerder. Groep 1 traint van 16:30 tot 17:45 uur. Dit betreft de jongste jeugd tot 13 jaar.

Van 17:45 tot 19:00 uur traint groep 2, m.a.w. alle competitiejeugdteams en onze jeugd vanaf 13 jaar. Leeftijden zijn indicatief. Indeling is altijd in overleg met de jeugdtrainers en de jeugdleden. In beide gevallen zijn 7 banen beschikbaar (blok B en C, baan 4 t/m 10)

De competitieteams district, ARC en reserves trainen van 19:00 tot 20:30 uur. Ook hiervoor geldt blok B en C.

Op woensdagen komt er vanaf 20:30 uur nog een mogelijkheid om vrij te spelen (blok C, baan 7 t/m 10).

Uiteraard blijft onze clubavond op de vrijdag bestaan. Op deze avond maken we gebruik van het labelbord en wordt er verplicht afgehangen in blokken van 20 minuten. Tijden en veldindeling zijn ongewijzigd.